




Моноблок Б-клас MSI Wind Top AE2060 (MS-AA51) з екраном 20" (1600x900) TN Touch на базі процесора Intel Celeron E3400 та оперативною пам'яттю 4 GB DDR3 для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: MSI Wind Top AE2060 (MS-AA51)
Процесор: Intel Celeron E3400 (2 ядра по 2.6 GHz), 1 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR3
Постійна пам'ять: 500 GB HDD
Графіка: інтегрована Intel GMA X4500 (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 2x USB 3.0, 4x USB 2.0, 1x HDMI, 1x LAN (RJ-45), 2x Audio
Оптичний привід: DVD-RW
Тип матриці: TN, сенсорний, глянцевий
Діагональ: 20"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1600x900
Вбудовані колонки: 2x 3W
Вага: 7.7 кг
Стан: клас Б (веб-камера не працює, на пластику задньої кришки є потертості та має жовтуватий відтінок (див. фото)
Додатково: Card Reader, Wi-Fi
Операційна система: замовити встановлення
Сенсорний екран з глянцевим покриттям, Wi-Fi
Веб-камера не працює, на пластику задньої кришки є потертості та має жовтуватий відтінок (див. фото)
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Celeron E3400
Тестування процесора: Intel Celeron E3400
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Celeron |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 1 Мб |
| Модель процесора | Intel Celeron E3400 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 20 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Сенсорний екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Кардрідер, HDMI, Wi-Fi, USB, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Наявність колонок | Так |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Веб-камера не працює, на пластику задньої кришки є потертості та має жовтуватий відтінок |
| Назва | Моноблок Б-клас MSI Wind Top AE2060 (MS-AA51) / 20" (1600x900) TN Touch / Intel Celeron E3400 (2 ядра по 2.6 GHz) / 4 GB DDR3 / 500 GB HDD / Intel GMA X4500 / DVD-RW / Wi-Fi / HDMI / Вбудовані колонки 2x 3W |
| Жорсткий диск (Gb) | 500 HDD |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Бренд | MSI |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 20 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 4 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 1 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Моноблок |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Сокет процесора | LGA775 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Монітор | 20" (1600x900) TN Touch |
| Модель товару | MSI Wind Top AE2060 (MS-AA51) |
- Ціна: 4 155 ₴



