




Моноблок Б-клас Apple iMac з екраном 27" (2560x1440) IPS на базі 4-ядерного процесора Intel Core i7-870 та дискретною відеокартою AMD Radeon HD 5750 1 GB для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Apple iMac
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 27" (2560x1440) IPS
Процесор: Intel Core i7-870 (4 (8) ядра по 2.93 - 3.6 GHz), 8 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 256 GB SSD + 1000 GB HDD
Графіка: дискретна AMD Radeon HD 5750, 1 GB GDDR5, 128-bit
Порти: 4x USB 2.0, 1x FireWire 800, 1x Card Reader, 1x Ethernet, 2x Audio
Оптичний привід: замість приводу стоїть кишеня з SSD диском на 256 GB (система на ньому)
Стан: клас Б (на екрані з правого боку є майже непомітний недолік, щось типу засвіту)
Операційна система: macOS
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-870
Тестування процесора: Intel Core i7-870
Специфікація відеокарти: AMD Radeon HD 5750
Тестування відеокарти: AMD Radeon HD 5750
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Встановлена ОС | MacOS X |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2900 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i7-870 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 22 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon HD 5750 |
| Об`єм відеопам'яті | 1000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Слоти розширення і карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Кардрідер, Ethernet, FireWire, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Моноблок Б-клас Apple iMac/27" (2560x1440) IPS / Intel Core i7-870 (4 (8) ядра по 2.93 — 3.6 GHz) / 16 GB DDR3 / 256 GB SSD + 1000 GB HDD / AMD Radeon HD 5750, 1 GB GDDR5, 128-bit / macOS |
| Жорсткий диск (Gb) | 256 SSD + 1000 HDD |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Бренд | Apple |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.9 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 22 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 8 |
| Операційна система | Mac OS |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Моноблок |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon HD 5750 |
| Сокет процесора | LGA1156 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Apple iMac |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 11 833 ₴






