




Підготовка замовлення може тривати до 6 робочих днів
Збірка під замовлення: новий ігровий ПК 2E Gaming Virtus Neo G3301N Tower NEW на базі процесора Intel Core i5-10400F та дискретною відеокартою nVidia GeForce RTX 3060 Ti 8 GB для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: 2E Gaming Virtus Neo G3301N Tower NEW
Материнська плата: Asus Prime H510M-A NEW
Процесор: Intel Core i5-10400F NEW (6 (12) ядер по 2.9 - 4.3 GHz), 12 MB Smart Cache + Кулер Jonsbo CR-1000 NEW
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4 (2x 8 GB), 3200 MHz, Kingston FURY Beast Black
Постійна пам'ять: 1000 GB SSD M.2 NEW Kingston NV2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe (SNV2S/1000G)
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 3060 Ti, 8 GB GDDR6, 256-bit
Порти: 6x USB 2.0, 3x USB 3.0, 2x PS/2, 1x HDMI, 3x DisplayPort, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: немає
Блок живлення: AZZA 650W NEW 80+ Bronze (PSAZ-650W)
Стан: новий корпус + пульт керування підсвіткою
Операційна система: замовити встановлення
Відеокарта була у використанні, гарантія 6 місяців
Встановлено SSD формату M.2 на 1000 GB
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-10400F
Тестування процесора: Intel Core i5-10400F
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce RTX 3060 Ti
Тестування відеокарти: nVidia GeForce RTX 3060 Ti
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2900 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-10400F |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 8000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, HDMI, DisplayPort, USB, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ігровий ПК 2E Gaming Virtus Neo G3301N Tower NEW / Intel Core i5-10400F NEW (6 (12) ядер по 2.9 - 4.3 GHz) / 16 GB DDR4 NEW / 1000 GB SSD M.2 NEW / nVidia GeForce RTX 3060 Ti, 8 GB GDDR6, 256-bit / 650W NEW / HDMI |
| Жорсткий диск (Gb) | 1000 SSD |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | 2E |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.9 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 12 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 6 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 3060 Ti |
| Сокет процесора | LGA1200 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | 2E Gaming Virtus Neo G3301N Tower NEW |
- Ціна: 30 906 ₴




