




Ноутбук-трансформер Lenovo IdeaPad Yoga 13 з екраном 13.3" (1600x900) IPS Touch на базі процесора Intel Core i5-3337U і оперативної пам'яті 8 GB DDR3 для роботи і домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo IdeaPad Yoga 13
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 13.3" (1600x900) IPS Touch
Процесор: Intel Core i5-3337U (2 (4) ядра по 1.8 - 2.7 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 128 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 4000 (до 1792 MB с ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 1x USB 3.0, 1x USB 2.0, 1x HDMI, 1x Audio
Батарея: не менше 1.5 - 2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.6 кг
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: Windows 10 Home
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-3337U
Тестування процесора: Intel Core i5-3337U
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Трансформер |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-3337U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Сенсорний екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4000 |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ноутбук-трансформер Lenovo IdeaPad Yoga 13 / 13.3" (1600x900) IPS Touch / Intel Core i5-3337U (2 (4) ядра по 1.8 — 2.7 GHz) / 8 GB DDR3 / 128 GB SSD / Intel HD Graphics 4000 / WebCam 10 Home |
| Жорсткий диск (Gb) | SSD 128 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | Lenovo |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.8 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 13 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Батарея | Li-Ion |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Операційна система | Windows 10 Home |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 1600x900 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Lenovo IdeaPad Yoga 13 |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
- Ціна: 7 652 ₴



