




Ігровий ПК Tower (нова комплектуюча) на базі 4-ядерного процесора AMD Ryzen 3 4100 (нова комплектуюча) та дискретною відеокартою nVidia GeForce GTX 1080 8 GB для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Материнська плата: A320
Процесор: AMD Ryzen 3 4100 (4 (8) ядра по 3.8 - 4.0 GHz), 4 MB Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4 (2x 8 GB), 3200 Mhz
Постійна пам'ять: 480 GB SSD (нова комплектуюча)
Графіка: дискретна nVidia GeForce GTX 1080, 8 GB GDDR5X, 256-bit
Порти: USB 3.0, Ethernet, Audio, DVI, HDMI, DisplayPort
Блок живлення: 700W (нова комплектуюча)
Стан: б/в
Інше: комп'ютер має новий корпус
Додатково: наявність корпусів може відрізнятися
Операційна система: замовити встановлення
Усі комплектуючі нові, окрім дискретної відеокарти
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD Ryzen 3 4100
Тестування процесора: AMD Ryzen 3 4100
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GTX 1080
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GTX 1080
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Виробник | NN |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Ryzen 3 |
| Частота процесора | 3800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 4100 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
| Об`єм відеопам'яті | 8000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5X |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, DVI, HDMI, DisplayPort, USB, Аудіо вихід/Навушники |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | 900208 |
| Назва | Новий ігровий ПК Tower NEW / AMD Ryzen 3 4100 (4 (8) ядра по 3.8 - 4.0 GHz) NEW / 16 GB DDR4 NEW / 480 GB SSD NEW / nVidia GeForce GTX 1080, 8 GB GDDR5X, 256-bit / 700W NEW |
| Жорсткий диск (Gb) | 480 SSD |
| Серія процесора | AMD Ryzen 3 |
| Бренд | NN |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.8 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 4 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 1080 |
| Сокет процесора | AM4 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Tower NEW |
- Ціна: 24 943 ₴

