


Новий моноблок Apple iMac 24 M1 з екраном 24" (4480x2520) IPS на базі 8-ядерного процесора Apple M1 та оперативної пам'яті 8 GB DDR4 для офісної роботи та мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Apple iMac 24 M1 Silver 2021 (MGPC3)
Тип матриці: IPS
Діагональ: 24"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 4480x2520
Процесор: Apple M1 (8 ядерный по 3.2 GHz), 16 MB Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графіка: інтегрована Apple M1 Graphics (8-core GPU)
Порти: 2x Thunderbolt, 1x Audio, 1x Ethernet, 2x USB 3.0
Оптичний привід: немає
Вбудовані колонки: так
Вага: 4.46 кг
Стан: відкрита коробка (новий, на офіційній гарантії, не був у користуванні)
Додатково: WebCam, WiFi
Операційна система: MacOS
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Apple M1
Тестування процесора: Apple M1
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Встановлена ОС | MacOS X |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Apple M1 |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм кешу L3 | 16 МБ |
| Модель процесора | Apple M1 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4480x2520 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, WiFi 802.11ax, USB, Thunderbolt, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Новий моноблок Apple iMac 24 M1 / 24" (4480x2520) IPS / Apple M1 (8ядерний за 3.2 GHz) / 8 GB DDR4 / 256 GB SSD / Apple M1 Graphics / WebCam / WiFi / Silver |
| Жорсткий диск (Gb) | SSD 256 |
| Серія процесора | Apple M1 |
| Бренд | Apple |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.2 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 24 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 16 |
| Операційна система | MacOS |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 8 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Моноблок |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Монітор | 24-inch 4.5K Retina |
| Модель товару | Apple iMac 24 M1 |
- Ціна: 50 390 ₴

