




Моноблок Б-клас Dell OptiPlex 7450 AIO с матрицею 23.8" (1920x1080) IPS на базі процесора Intel Core i7-6700 і дискретною відеокартою AMD Radeon R7 M465X 2 GB для офісної роботи і мультиме
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Dell OptiPlex 7450 AIO
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 23.8" (1920x1080) IPS, глянцевий
Материнська плата: Intel Q270 Chipset
Процесор: Intel Core i7-6700 (4 (8) ядра по 3.4 - 4.0 GHz), 8 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4
Постійна пам'ять: 128 GB SSD + 500 GB HDD
Графіка: дискретна AMD Radeon R7 M465X, 2 GB GDDR5, 128-bit
Веб-камера: 2.0 MP
Вага: 7.1 кг
Порти: 2x USB 2.0, 5x USB 3.0, 2x HDMI, 1x DisplayPort, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Оптичний привід: так
Блок живлення: 155W
Стан: клас Б (подряпини та потертості по корпусу)
Операційна система: замовити встановлення
Full HD розширення, IPS матриця
Встановлено SSD на 128 GB та HDD на 500 GB
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-6700
Тестування процесора: Intel Core i7-6700
Специфікація відеокарти: AMD Radeon R7 M465X
Тестування відеокарти: AMD Radeon R7 M465X
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i7-6700 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Об`єм відеопам'яті | 2048 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Об'єм накопичувача | 628 GB |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Слоти розширення і карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Кардрідер, Ethernet, HDMI, DisplayPort, USB, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 5 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Потужність блоку живлення | 155 Вт |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Моноблок Б-клас Dell OptiPlex 7450 AIO / 23.8" (1920x1080) IPS / Intel Core i7-6700 (4 (8) ядра по 3.4 — 4.0 GHz) / 8 GB DDR4 / 128 GB SSD + 500 GB HDD / AMD Radeon R7 M465X, 2 GB GDDR5, 128-bit WebCam HDDI |
| Жорсткий диск (Gb) | 128 SSD + 500 HDD |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Бренд | Dell |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.4 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 24 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 8 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Моноблок |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon R7 M465X |
| Сокет процесора | LGA1151 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Dell OptiPlex 7450 AIO |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 19 518 ₴



