




Ігровий ПК Tower на базі процесора Intel Core i5-4460 та дискретної відеокарти nVidia GeForce GTX 1660 Super 6 GB для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Процесор: Intel Core i5-4460 (4 ядра по 3.2 - 3.4 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 500 GB SSD (нова комплектуюча)
Графіка: дискретна nVidia GeForce GTX 1660 Super, 6 GB GDDR6, 192-bit
Порти: USB, Ethernet, Audio, HDMI, DisplayPort
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 500W (нова комплектуюча)
Стан: б/в
Інше: комп'ютер має новий корпус
Додатково: корпус може бути одним із вказаних на фото, залежить від наявності
Операційна система: замовити встановлення
Новий корпус з підсвіткою може бути одним із вказаних на фото, залежить від наявності
Встановлено новий SSD диск об'ємом 500 GB
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-4460
Тестування процесора: Intel Core i5-4460
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GTX 1660 Super
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GTX 1660 Super
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Виробник | NN |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-4460 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | GeForce GTX 1650 SUPER |
| Об`єм відеопам'яті | 6144 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, HDMI, DisplayPort, USB, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Новий корпус із підсвіткою |
| Назва | Ігровий ПК Tower/Intel Core i5-4460 (4 ядра по 3.2 — 3.4 GHz) / 16 GB DDR3 / 500 GB SSD NEW / nVidia GeForce GTX 1660 Super, 6 GB GDDR6, 192-bit |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | NN |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.2 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | 500 SSD |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 1660 Super |
| Сокет процесора | LGA1150 |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 16 660 ₴





