




Моноблок Б-клас Apple iMac A1311 з екраном 21.5" (1920x1080) IPS на базі 4-ядерного процесора Intel Core i5-2400S та дискретної відеокарти AMD Radeon HD 6750M 512 MB для роботи та навчання
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Apple iMac A1311
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 21.5" (1920x1080) IPS
Процесор: Intel Core i5-2400S (4 ядра по 2.5 - 3.3 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графіка: дискретна AMD Radeon HD 6750M, 512 MB GDDR5, 128-bit
Веб-камера: є
Порти: 2x Audio, 4x USB 2.0, 1x FireWire 800, 1x Thunredbolt, 1x Ethernet, 1x Card Reader, 1x miniDP
Батарея: не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 9.3 кг
Стан: б/в (клас Б: засвіти на екрані, видно на останніх фото)
Додатково: WebCam, DVD-ROM, WiFi
Операційна система: Mac OS
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-2400S
Тестування процесора: Intel Core i5-2400S
Специфікація відеокарти: AMD Radeon HD 6750M
Тестування відеокарти: AMD Radeon HD 6750M
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-2400S |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 21.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | ATI Radeon HD 6750M |
| Об`єм відеопам'яті | 512 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оптичний привід | DVD |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, Wi-Fi, USB, mini DisplayPort, Thunderbolt, Аудіо вихід/Навушники, FireWire |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Apple iMac A1311 |
| Інше | WebCam, DVD-ROM, WiFi |
| Назва | Моноблок Б-клас Apple iMac A1311 / 21.5" (1920x1080) IPS / Intel Core i5-2400S (4 ядра по 2.5 — 3.3 GHz) / 16 GB DDR3 / 256 GB SSD / AMD Radeon HD 6750M, 512 MB GDDR5, 128-bit / DVD-ROM / Wi-Fi / Mac OS |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | Apple |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.0 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 22 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 4 |
| Операційна система | Mac OS |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 6 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Моноблок |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | SSD 256 |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon HD 4670 |
| Сокет процесора | LGA1155 |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 8 000 ₴






