




Ігровий ПК Tower на базі процесора Intel Core i5-6400 та дискретної відеокарти AMD Radeon RX 580 8 GB для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Процесор: Intel Core i5-6400 (4 ядра по 2.7 - 3.3 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4 (нова комплектуюча)
Постійна пам'ять: 500 GB SSD (нова комплектуюча)
Графіка: дискретна AMD Radeon RX 580, 8 GB GDDR5, 256-bit
Порти: USB, Ethernet, Audio, HDMI, DisplayPort
Оптичний привід: немає
Стан: б/в
Інше: комп'ютер має новий корпус
Додатково: корпус може бути одним із вказаних на фото, залежить від наявності
Операційна система: замовити встановлення
Новий корпус з підсвіткою може бути одним із вказаних на фото, залежить від наявності
Новий SSD диск об'ємом 500 GB
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-6400
Тестування процесора: Intel Core i5-6400
Специфікація відеокарти: AMD Radeon RX 580
Тестування відеокарти: AMD Radeon RX 580
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Виробник | NN |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-6400 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 580 |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, HDMI, DisplayPort, USB, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Новий корпус із підсвіткою |
| Назва | Ігровий ПК Tower/Intel Core i5-6400 (4 ядра по 2.7 — 3.3 GHz) / 8 GB DDR4 / 500 GB SSD NEW / AMD Radeon RX 580, 8 GB GDDR5, 256-bit |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | NN |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.7 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | 500 SSD |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon RX 580 |
| Сокет процесора | LGA1151 |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 14 903 ₴





