




Моноблок Б-клас HP RP9 G1 Retail System з екраном 15.6" (1366x768) TN Touch на базі процесора Intel Pentium G4400T і оперативної пам'яті 4 GB DDR4 для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: HP RP9 G1 Retail System
Процесор: Intel Pentium G4400T (2 ядра по 2.9 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR4
Постійна пам'ять: 120 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 510 (до 1792 MB с ОЗП)
Порти: 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x DP, 3x 12V Powered USB, 1x 24V Powered USB, 1x Cash Drawer, 1x LAN (RJ-45), 2x Audio, 2x COM-порт
Оптичний привід: немає
Тип матриці: TN Touch
Діагональ: 15.6"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1366x768
Вага: 5.54 кг
Стан: б/в (клас Б: без ніжки)
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Pentium G4400T
Тестування процесора: Intel Pentium G4400T
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Pentium |
| Частота процесора | 2900 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Pentium G4400T |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT TN |
| Сенсорний екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, DisplayPort, USB, COM-порт, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | HP RP9 G1 Retail System |
| Назва | Моноблок Б-клас HP RP9 G1 Retail System / 15.6" (1366x768) TN Touch / Intel Pentium G4400T (2 ядра по 2.9 GHz) / 4 GB DDR4 / 120 GB SSD / Intel HD Graphics 510 |
| Серія процесора | Intel Pentium G |
| Бренд | Hewlett Packard |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.9 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 4 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Моноблок |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | 120 SSD |
| Сокет процесора | LGA1151 |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
- Ціна: 9 729 ₴

