




Ультрабук Lenovo ThinkPad X380 Yoga з екраном 13.3" (1920x1080) IPS Touch на базі процесора Intel Core i5-8350U та оперативної пам'яті 8 GB DDR4 з WebCam для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo ThinkPad X380 Yoga
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 13.3" (1920x1080) IPS Touch
Процесор: Intel Core i5-8350U (4 (8) ядра по 1.7 - 3.6 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel UHD Graphics 620 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x Audio Port Combo, 1x HDMI, 1x Card Reader (MicroSD)
Батарея: не менше 4 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.43 кг
Стан: клас А (добрий стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, бездротова мишка
Додатково: підсвітка клавіатури, гравіювання клавіатури, сканер відбитків пальця
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-8350U
Тестування відеокарти: Intel Core i5-8350U
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-8250U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Сенсорний екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.43 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ультрабук Lenovo ThinkPad X380 Yoga / 13.3" (1920x1080) IPS Touch / Intel Core i5-8250U (4 (8) ядра по 1.6 - 3.4 GHz) / 8 GB DDR4 / 256 GB SSD / Intel UHD Graphics 620 / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | SSD 256 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | Lenovo |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.6 |
| Модель ноутбука | Lenovo ThinkPad X380 Yoga |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Батарея | Li-Ion |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Діагональ екрану (дюйми) | 13 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 11 583 ₴





