
Комплект ПК: Fujitsu Esprimo C720 SFF на базі процесора Intel Core i5-4670 і оперативної пам'яті 8 GB DDR3 і монітор LG 22MB35PU-B з екраном 22" (1920x1080) TN для роботи та домашніх завдань.
Вказана ціна товару актуальна і для безготівкового розрахунку з ПДВ (без додаткових доплат)
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Системний блок
Модель: Fujitsu Esprimo C720 SFF
Процесор: Intel Core i5-4670 (4 ядра по 3.4 - 3.8 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 240 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 4600 (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 4x USB 3.0, 6x USB 2.0, 1x DVI, 1x DP, 4x Audio, 1x LAN (RJ-45), 2x PS/2, 2x COM-порт
Оптичний привід: DVD-ROM
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: замовити встановлення
Монітор
Модель: LG 22MB35PU-B
Тип матриці: TN
Діагональ: 22"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920x1080
Час відгуку: 5 мс
Яскравість матриці: 250 кд/м²
Контрастність дисплея: 1000:1
Кути огляду: 178° / 178°
Вбудовані колонки: 2x 1W
Вага: 5.5 кг
Порти: 1x VGA, 1x DVI, 2x USB 2.0, 2x Audio
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Додатково: VESA 100x100
В комплекті: миша і клавіатура Maxxter USB Black (KMS-CM-01-UA)
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-4670
Тестування процесора: Intel Core i5-4670
Специфікація монітора: LG 22MB35PU-B
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu-Siemens |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Додаткова комплектація | Клавіатура, Комп'ютерна миша |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-4670 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 22 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, DVI, DisplayPort, USB, COM-порт, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Fujitsu Esprimo C720 SFF |
| Назва | Комплект ПК: Fujitsu Esprimo C720 SFF / Intel Core i5-4670 (4 ядра по 3.4 — 3.8 GHz) / 8 GB DDR3 / 240 GB SSD / Intel HD Graphics 4600 + Монітор LG 22MB35PU-B / 22" (1920x1080) TN / DVI, VGA 2.0, Audio / 2x 1+1 Maxter USB Black |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | Fujitsu-Siemens |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.4 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 22 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 4 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | SFF (small) |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Так (+15%) |
| Жорсткий диск | 240 SSD |
| Сокет процесора | LGA1150 |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Монітор | LG 22MB35PU-B |
- Ціна: 8 880 ₴

