
Комплект ПК: Dell OptiPlex 7020 SFF на базі процесора Intel Core i3-4130 і оперативної пам'яті 4 GB DDR3 і монітор LG 24MB37PM з екраном 24" (1920x1080) IPS для роботи та домашніх завдань.
Вказана ціна товару актуальна і для безготівкового розрахунку з ПДВ (без додаткових доплат)
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Системний блок
Модель: Dell OptiPlex 7020 SFF
Процесор: Intel Core i3-4130 (2 (4) ядра по 3.4 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR3
Постійна пам'ять: 240 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 4400 (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 8x USB 2.0, 2x DP, 1x VGA, 4x Audio, 1x LAN (RJ-45), COM-порт, 2x PS/2
Оптичний привід: немає
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: замовити встановлення
Монітор
Модель: LG 24MB37PM
Тип матриці: IPS
Діагональ: 24"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920x1080
Час відгуку: 5 мс
Яскравість матриці: 250 кд/м²
Контрастність дисплея: 1000:1
Кути огляду: 178° / 178°
Вбудовані колонки: 2x 1W
Вага: 5.5 кг
Порти: 1x VGA, 1x DVI, 2x Audio
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Додатково: VESA 100x100, Pivot
В комплекті: миша і клавіатура Maxxter USB Black (KMS-CM-01-UA)
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i3-4130
Тестування процесора: Intel Core i3-4130
Специфікація монітора: LG 24MB37PM
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Додаткова комплектація | Клавіатура, Комп'ютерна миша |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i3-4130 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Ethernet, DisplayPort, USB, COM-порт, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 8 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Dell OptiPlex 7020 SFF |
| Назва | Комплект ПК: Dell OptiPlex 7020 SFF / Intel Core i3-4130 (2 (4) ядра по 3.4 GHz) / 4 GB DDR3 / 240 GB SSD / Intel HD Graphics 4400 + Монітор LG 24MB37PM / 24" (1920x1080) IPS DVI, VGA, 2x 1 Maxter USBlack |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Бренд | Dell |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.4 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 24 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 4 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | SFF (small) |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Так (+15%) |
| Жорсткий диск | 240 SSD |
| Сокет процесора | LGA1150 |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Монітор | LG 24MB37PM |
- Ціна: 8 097 ₴

