




Комп'ютер 1stPlayer D8-M Tower NEW на базі процесора Intel Core i5-4570 та оперативною пам'яттю 16 GB DDR3 та монітором Б-клас AOC 2236Vwa з матрицею 22” (1920x1080) TN для офісної роботи та навчання
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Системний блок
Модель: 1stPlayer D8-M Tower NEW
Материнська плата: Gigabyte GA-B85M-DH3
Процесор: Intel Core i5-4570 (4 ядра по 3.2 - 3.6 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 240 GB SSD NEW
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 4600 (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 6x USB 2.0, 3x USB 3.0, 1x VGA, 1x DVI, 1x HDMI, 1x PS/2, 8x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: так
Блок живлення: FSP 350W
Стан: новий корпус
Операційна система: замовити встановлення
Монітор
Модель: AOC 2236Vwa
Тип матриці: широкоформатний, матовий, TN
Діагональ: 22"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920x1080
Час відгуку: 5 мс
Яскравість матриці: 300 кд/м2
Контрастність дисплея: статична 1000:1
Кути огляду: 170° / 160°
Вбудовані колонки: так
Вага: 4.35 кг
Порти: 1x VGA, 1x DVI
Стан: клас Б (невелика подряпина на матриці екрана)
Кабелі (аудіо, відео і живлення 2x) в комплекті
Встановлено SSD NEW на 240 GB
Full HD розширення
Невелика подряпина на матриці екрана
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-4570
Тестування процесора: Intel Core i5-4570
Специфікація монітора: AOC 2236Vwa
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-4570 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 22 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Ethernet, DVI, HDMI, USB, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 350 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | 1stPlayer D8-M Tower |
| Назва | Комп'ютер 1stPlayer D8-M Tower NEW / Intel Core i5-4570 (4 ядра по 3.2 — 3.6 GHz) / 16 GB DDR3 / 240 GB SSD NEW / Intel HD Graphics 4600 + Монітор Б-клас AOC 2236Vwa / 22" (1920x1080) TN / VGA / DVI + Кабелі під'єднання |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | 1stPlayer Technology |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.2 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 22 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | 240 SSD |
| Сокет процесора | LGA1150 |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Монітор | AOC 2236Vwa / 22" (1920x1080) TN / VGA / DVI / Вбудовані колонки 2x1W / VESA 100x100 |
- Ціна: 8 367 ₴




