




Тонкий клієнт HP T620 на базі 4-ядерного процесора AMD GX-415GA та оперативною пам'яттю 8 GB DDR3 для роботи та дозвілля
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: HP T620
Процесор: AMD GX-415GA (4 ядра по 1.5 GHz), 2 MB Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3 1600 MHz
Постійна пам'ять: 256 GB SSD M.2
Графіка: інтегрована AMD Radeon HD 8330E Graphics
Порти: 2x USB 3.0, 4x USB 2.0, 4x Audio, 2x DisplayPort, 1x Ethernet, 2x PS/2, 1x VGA
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 65W
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Додатково: WiFi
Операційна система: Windows 10 Pro
Компактність - малий розмір 22.1x4.1x24.1 см \ мала вага 1,36 кг
Абсолютно безшумний - пасивне охолодження
Энергоефективність - максимальне споживання в роботі = 55w на годину роботи, в режимі пасивного очікування = 15W , в режимі сну = 3-5W;
Підключення 2х моніторів розширенням 2560x1600 (через порти DisplayPort)
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD GX-415GA
Тестування процесора: AMD GX-415GA
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Тонкий клієнт |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Частота процесора | 1500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Модель процесора | AMD GX-415GA |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Ethernet, Wi-Fi, DisplayPort, USB, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Потужність блоку живлення | 65 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | HP T620 |
| Інше | Абсолютно безшумний — пасивне охолодження |
| Назва | Тонкий клієнт HP T620/AMD GX-415GA (4 ядра по 1.5 GHz) / 8 GB DDR3 / 256 GB SSD M.2 / AMD Radeon HD 8330E Graphics / WiFi / Windows 10 Pro |
| Серія процесора | AMD G-Series |
| Бренд | Hewlett Packard |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.5 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 2 |
| Операційна система | Windows Pro 10 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | USFF (Ultra small) |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | SSD 256 |
| Сокет процесора | FT3 |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 4 812 ₴

