




Новий ігровий ноутбук Evoo Gaming Laptop 15 EG-LP7-BK з екраном 15.6" (1920x1080) IPS на базі процесора AMD Ryzen 7 4800H та дискретною відеокартою nVidia GeForce RTX 2060 6 GB для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Evoo Gaming Laptop 15 EG-LP7-BK
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS, матовий,120 Hz
Процесор: AMD Ryzen 7 4800H (8 (16) ядер по 2.9 - 4.2 GHz), 8 MB Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 2060, 6 GB GDDR6, 192-bit
Веб-камера: так
Порти: 3x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x HDMI, 2x mini DisplayPort, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: до 3-5 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.8 кг
Стан: новий
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Full HD розширення, IPS матриця
Встановлено SSD на 512 GB
Підсвітка клавіатури
Ноутбук новий, відкривався для фото
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD Ryzen 7 4800H
Тестування процесора: AMD Ryzen 7 4800H
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce RTX 2060
Тестування відеокарти: nVidia GeForce RTX 2060
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, mini DisplayPort, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 4800H |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 2900 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | До 3-5 годин у режимі звичайного навантаження |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Діагональ екрану (дюйми) | 15 |
| Інше | Full HD розширення, IPS матриця. Встановлено SSD на 512 GB. Підсвітка клавіатури |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 8 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 2060 |
| Модель ноутбука | Evoo Gaming Laptop 15 EG-LP7-BK |
| Назва | Новий ігровий ноутбук Evoo Gaming Laptop 15 EG-LP7-BK / 15.6" (1920x1080) IPS / AMD Ryzen 7 4800H (8 (16) ядер по 2.9 — 4.2 GHz) / 16 GB DDR4 / 512 GB SSD / nVidia GeForce RTX 2060, 6 GB GDR6, 192-bit WebCam HDMI |
| Обсяг відеопам'яті | 6144 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 8 |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Стан товару | Новий |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.9 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 32 852 ₴

