




Комп'ютер Packard Bell iXtreme M5 Tower на основі процесора Intel Core i7-920 і дискретною відеокартою AMD Radeon HD 5450 1 GB для офісної роботи та навчання
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Packard Bell iXtreme M5 Tower
Процесор: Intel Core i7-920 (4 (8) ядра по 2.66 — 2.93 GHz), 8 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графика: дискретна AMD Radeon HD 5450, 1 GB GDDR3, 64-bit
Порти: 10x USB 2.0, 2x USB/eSATA, 1x VGA, 1x DVI, 1x HDMI, 2x PS/2, 8x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Оптичний привод: немає
Стан: клас А (добрий стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: замовити встановлення
Встановлено SSD на 256 GB
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-920
Тестування процесора: Intel Core i7-920
Специфікація відеокарти: AMD Radeon HD 5450
Тестування відеокарти: AMD Radeon HD 5450
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Packard Bell |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2660 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i7-920 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Об`єм відеопам'яті | 1024 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Слоти розширення і карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Кардрідер, VGA (D-sub), Ethernet, DVI, HDMI, USB, eSATA, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 10 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Packard Bell iXtreme M5 |
| Інше | Встановлено SSD на 256 GB |
| Назва | Комп'ютер Packard Bell iXtreme M5 Tower / Intel Core i7-920 (4 (8) ядра по 2.66 — 2.93 GHz) / 8 GB DDR3 / 256 GB SSD / AMD Radeon HD 5450, 1 GB GDDR3, 64-bit / VGA |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Бренд | Packard Bell |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.6 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 8 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | SSD 256 |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon HD 5450 |
| Сокет процесора | LGA1366 |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 4 528 ₴



