




Моноблок Б-клас Lenovo ThinkCentre A70z All-in-One з екраном 19" (1440x900) TN на основі процесора Intel Core 2 Duo E7500 та оперативної пам'яті 4 GB DDR3 для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo ThinkCentre A70z All-in-One
Процесор: Intel Core 2 Duo E7500 (2 ядра по 2.93 GHz), 3 MB L2 Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR3
Постійна пам'ять: 200 GB HDD
Графика: інтегрована Intel GMA X4500 (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 6x USB 2.0, 1x COM-порт, 1x LAN (RJ-45), 2x Audio
Оптичний привод: DVD-RW
Тип матриці: TN
Діагональ: 19"
Співвідношення сторін: 16:10
Роздільна здатність: 1440x900
Вага: 8 кг
Стан: клас Б (на екрані в правій нижній частині є дрібні подряпини (див. фото)
Операційна система: замовити встановлення
На екрані в правій нижній частині є дрібні подряпини (див. фото)
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core 2 Duo E7500
Тестування процесора: Intel Core 2 Duo E7500
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core 2 Duo |
| Частота процесора | 2930 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Core 2 Duo E7500 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 19 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440×900 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel GMA 4500M |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD |
| Об'єм накопичувача | 200 GB |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | COM-порт, Аудіо вихід/Навушники, USB |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Lenovo ThinkCentre A70z All-in-One |
| Інше | На екрані в правій нижній частині є дрібні подряпини |
| Назва | Моноблок Б-клас Lenovo ThinkCentre A70z All-in-One / 19" (1440x900) TN / Intel Core 2 Duo E7500 (2 ядра по 2.93 GHz) / 4 GB DDR3 / 200 GB HDD / Intel GMA X4500 / Вбудовані колонки 2x 2W / DVD-RW |
| Серія процесора | Intel Core 2 Duo |
| Бренд | Lenovo |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.9 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 19 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 4 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Моноблок |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | 200 HDD |
| Сокет процесора | LGA775 |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 3 248 ₴





