




Комп'ютер Dell OptiPlex 790 Tower на основі процесора Intel Core i7-2600 і дискретною відеокартою nVidia GeForce GT 730 2 GB для офісної роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без комітету
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Dell OptiPlex 790 Tower
Материнська плата: Intel Q65 Express Chipset
Процесор: Intel Core i7-2600 (4 (8) ядра по 3.4 — 3.8 GHz), 8 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 240 GB SSD
Графика: дискретна nVidia GeForce GT 730, 2 GB GDDR3, 64-bit
Порти: 10x USB 2.0, 1x DVI, 1x DisplayPort, 2x PS/2, 4x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привод: є
Блок живлення: 265W
Стан: клас А (добряний стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: замовити встановлення
Встановлено SSD на 240 GB
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-2600
Тестування процесора: Intel Core i7-2600
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GT 730
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GT 730
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i7-2600 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GT 730M |
| Об`єм відеопам'яті | 2048 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Оптичний привід | DVD |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, DVI, DisplayPort, USB, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 10 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 265 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Dell OptiPlex 790 Tower |
| Назва | Комп'ютер Dell OptiPlex 790 Tower / Intel Core i7-2600 (4 (8) ядра по 3.4 — 3.8 GHz) / 8 GB DDR3 / 240 GB SSD / nVidia GeForce GT 730, 2 GB GDDR3, 64-bit / DVD-ROM / DVI |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Бренд | Dell |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.4 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 8 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | 240 SSD |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GT 730 |
| Сокет процесора | LGA1155 |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 5 322 ₴


