




Ультрабук Asus X540S з екраном 15.6" (1366x768) TN на базі процесора Intel Pentium N3700 і відеокарти nVidia GeForce 810M 1 GB з WebCam для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Asus X540S
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1366x768) TN глянсовий
Процесор: Intel Pentium N3700 (4 ядра по 1.6 — 2.4 GHz); Cache Memory 2 MB
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR3
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графика: nVidia GeForce 810M, 1 GB DDR3, 64-bit
Веб-камера: є
Порти: 1x USB 3.0, 1x USB 2.0, 1x VGA, 1x HDMI, 1x Card Reader (SD, SDHC, SDXC), 1x Audio Port Combo, 1x LAN (RJ-45)
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження; рівень зносу 34%
Вага: 2.3 кг
Стан: клас А (добрий стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Pentium N3700
Тестування процесора: Intel Pentium N3700
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce 810M
Тестування відеокарти: nVidia GeForce 810M
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, VGA (D-sub), Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital XC, Secure Digital HC |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Nvidia GeForce 810M |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Pentium N3700 |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Тип процесора | Pentium |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Діагональ екрану (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | SSD 256 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce 810M |
| Модель ноутбука | Asus X540S |
| Назва | Ультрабук Asus X540S / 15.6" (1366x768) TN / Intel Pentium N3700 (4 ядра по 1.6 — 2.4 GHz) / 4 GB DDR3 / 256 GB SSD / nVidia GeForce 810M, 1 GB DDR3, 64-bit / WebCam |
| Обсяг відеопам'яті | 1024 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 4 |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 2 |
| Серія процесора | Intel Pentium |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.6 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 9 095 ₴


