




Ноутбук Asus X52N з екраном 15.6" (1366x768) TN на базі процесора Intel Core i3-330M і оперативної пам'яті 4 GB DDR4 з WebCam для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Asus X52N
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1366x768) TN матовий
Процесор: Intel Core i3-330M (2 (4) ядра по 2.13 GHz); Cache Memory 3 MB
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR3
Постійна пам'ять: 500 GB HDD
Графика: Intel HD Graphics
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 2.0, 1x VGA, 1x HDMI, 1x Card Reader (SD, SDHC, SDXC), 2x Audio Ports, 1x LAN (RJ-45)
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження; рівень зносу 33%
Вага: 2.6 кг
Стан: клас А (добряний стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Додатково:
DVD-ROM
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i3-330M
Тестування процесора: Intel Core i3-330M
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 2130 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i3-330M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптичний привід | DVD |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ноутбук Asus X52N / 15.6" (1366x768) TN / Intel Core i3-330M (2 (4) ядра по 2.13 GHz) / 4 GB DDR3 / 500 GB HDD / Intel HD Graphics / WebCam / DVD-ROM |
| Жорсткий диск (Gb) | 500 HDD |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Бренд | Asus |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.1 |
| Модель ноутбука | Asus X52N |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 4 |
| Батарея | Li-ion |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Діагональ екрану (дюйми) | 15 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 5 541 ₴


