




Комплект ПК: неттоп Lenovo ThinkCentre M93p Tiny USFF на базі процесора i5-4570T та оперативною пам'яттю 8 GB DDR3 та монітором Samsung LS24E65UPLX/CI з матрицею 23.6" (1920x1080) PLS для офісної роботи та навчання
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Системний блок
Модель: Lenovo ThinkCentre M93p Tiny USFF
Материнська плата: Intel Q87 Chipset
Процесор: Intel Core i5-4570T (2 (4) ядра по 2.9 - 3.6 GHz), 4 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 240 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 4600 (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 3x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x VGA, 1x DisplayPort, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 65W
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: замовити встановлення
Монітор
Модель: Samsung LS24E65UPLX/CI
Тип матриці: широкоформатний, матовий, PLS
Діагональ: 23.6"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920x1080
Час відгуку: 4 мс
Яскравість матриці: 250 кд/м2
Контрастність дисплея: статична 1000:1
Кути огляду: 178° / 178°
Вбудовані колонки: так
Вага: 5.63 кг
Порти: 1x VGA, 1x HDMI, 1x DisplayPort, 2x Audio
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Кабелі (відео та живлення) у комплекті
Full HD розширення, PLS матриця
Встановлено SSD на 240 GB
PLS матриця відрізняються низьким рівнем мерехтіння та енергоспоживання, швидким відгуком, максимальним кутом огляду
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-4570T
Тестування процесора: Intel Core i5-4570T
Специфікація монітора: Samsung LS24E65UPLX/CI
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2900 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-4570T |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 23.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | PLS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Ethernet, DisplayPort, USB, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Потужність блоку живлення | 65 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Lenovo ThinkCentre M93p Tiny USFF |
| Назва | Комплект ПК: Lenovo ThinkCentre M93p Tiny USFF / Intel Core i5-4570T (2 (4) ядра по 2.9 — 3.6 GHz) / 8 GB DDR3 / 240 GB SSD / Intel HD Graphics 4600 + Монітор Samsung LS24E65UPLX/CI / 23.6" (1920x1080) PLSA VG, HDI, DisplayPort + Кабелі в комплекті |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | Lenovo |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.9 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 24 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 4 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | USFF (Ultra small) |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | 240 SSD |
| Сокет процесора | LGA1150 |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Монітор | Samsung LS24E65UPLX/CI/23.6" (1920x1080) PLS/VGA, HDMI, DisplayPort, Audio/Вбудовані колонки 2x 2W/VESA 100x100 |
- Ціна: 9 162 ₴




