




Ультрабук HP Envy 3165NGW з екраном 15.6" (1920x1080) TN на базі процесора AMD A10-8700P і оперативної пам'яті 8 GB DDR4 для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: HP Envy 3165NGW
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) TN
Процесор: AMD A10-8700P (4 ядра по 1.8 — 3.2 GHz), 2 MB Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4
Постійна пам'ять: 240 GB SSD + 320 GB HDD
Графика: інтегрована AMD Radeon R6 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 4x USB 3.0, 1x HDMI, 1x LAN (RJ-45), 1x Audio, 1x Card Reader
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 1.56 кг
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: Windows 10 Pro
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD A10-8700P
Тестування процесора: AMD A10-8700P
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | A10 |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Модель процесора | AMD A10-8700P |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 560 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Два жорстких диска | Так |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.56 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ультрабук HP Envy 3165NGW / 15.6" (1920x1080) TN / AMD A10-8700P (4 ядра по 1.8 - 3.2 GHz) / 8 GB DDR4 / 240 GB SSD + 320 GB HDD / AMD Radeon R6 / WebCam / Win 10 Pro |
| Жорсткий диск (Gb) | 240 SSD + 320 HDD |
| Серія процесора | AMD A10 |
| Бренд | Hewlett Packard |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.8 |
| Модель ноутбука | HP Envy 3165NGW |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Батарея | Li-Ion |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 2 |
| Операційна система | Windows Pro 10 |
| Діагональ екрану (дюйми) | 15 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Так (+15%) |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 7 144 ₴

