




Моноблок Asus Zen AiO ZN220IC All-in-One з екраном 22" (1920x1080) IPS на основі процесора Intel Core i3-6100U та оперативної пам'яті 8 GB DDR4 для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Asus Zen AiO ZN220IC
Процесор: Intel Core i3-6100U (2 (4) ядра по 2.3 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4
Постійна пам'ять: 128 GB SSD NEW + 1000 GB HDD
Графика: інтегрована Intel HD Graphics 520 (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 4x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x HDMI, 1x LAN (RJ-45), 2x Audio, 1x CardReader
Додатково: WebCam
Тип матриці: IPS
Діагональ: 22"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920x1080
Вага: 6.2 кг
Стан: клас А (добряний стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: Windows 10 Home
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i3-6100U
Тестування процесора: Intel Core i3-6100U
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i3-6100U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 22 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Об'єм накопичувача | 1128 GB |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Слоти розширення і карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Кардрідер, Ethernet, HDMI, USB, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Asus Zen AiO ZN220IC All-in-One |
| Назва | Моноблок Asus Zen AiO ZN220IC All-in-One / 22" (1920x1080) IPS / Intel Core i3-6100U (2 (4) ядра по 2.3 GHz) / 8 GB DDR4 / 128 GB SSD NEW + 1000 GB HDD / Intel HD Graphics 520 / WebCam / Win 10 Home |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Бренд | Asus |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.3 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 22 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Операційна система | Windows 10 Home |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Моноблок |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | 128 SSD + 1000 HDD |
| Сокет процесора | BGA1356 |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 10 246 ₴



