


Комплект ПК: Dell OptiPlex 390 Tower на базі процесора Intel Pentium G620 і оперативною пам'яттю 8 GB DDR3 і монітором Samsung NC241 з матрицею 24" (1920x1080) TN для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Системний блок
Модель: Dell OptiPlex 390 Tower
Процесор: Intel Pentium G620 (2 ядра по 2.6 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 480 GB SSD
Графіка: интегрована Intel HD Graphics
Порти: 6x USB 2.0, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x DVI, 1x DisplayPort
Оптичний привід: є
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: замовити встановлення
Монітор
Модель: Samsung NC241
Тип матриці: TN
Діагональ: 24"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920x1080
Час відгуку: 5 мс
Яскравість матриці: 300 кд/м2
Контрастність дисплея: 1000:1
Кути огляду: 170° / 160°
Вбудовані колонки: 2x 1W
Вага: 6.1 кг
Порти: 1x VGA
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Pentium G620
Тестування процесора: Intel Pentium G620
Специфікація монітора: Samsung NC241
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Pentium |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Pentium G620 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | DVI, Аудіо вихід/Навушники, DisplayPort, USB |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Dell OptiPlex 390 Tower |
| Назва | Комплект ПК: Dell OptiPlex 390 Tower / Intel Pentium G620 (2 ядра по 2.6 GHz) / 16 GB DDR3 / 480 GB SSD / Intel HD Graphics + Монітор Samsung NC241 / 24" (1920x1080) TN / VGA + Клавіатура та миша |
| Серія процесора | Intel Pentium G |
| Бренд | Dell |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 24 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | 480 SSD |
| Сокет процесора | LGA1155 |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Монітор | Samsung NC241 / 24" (1920x1080) TN / VGA |
- Ціна: 8 178 ₴

