




Комплект ПК: Dell OptiPlex 980 Tower на основі процесора Intel Core i7-860 і дискретною відеокартою nVidia GeForce GT 630 2 GB і монітором Dell P1914SF з матриці 19" (1280x1024) IPS для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Системний блок
Модель: Dell OptiPlex 980 Tower
Процесор: Intel Core i7-860 (4 (8) ядра по 2.8 — 3.46 GHz), 8 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 120 GB SSD + 500 GB HDD
Графика: дискретна nVidia GeForce GT 630, 2 GB DDR3, 64-bit
Порти: 10x USB 2.0, 1x DVI, 1x HDMI, 1x VGA, 1x eSATA, 4x Audio, 1x LAN (RJ-45), 2x PS/2, 1x COM-порт, 1x LPT
Оптичний привод: є
Стан: клас А (добрий стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: замовити встановлення
Монітор
Модель: Dell P1914SF
Тип матриці: IPS
Діагональ: 19"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1280x1024
Час відгуку: 8 мс
Яскравість матриці: 250 кд/м2
Контрастність дисплея: 1000:1
Кути огляду: 178° / 178°
Вбудовані колонки: немає
Вага: 5.12 кг
Порти: 1x DP, 1x DVI, 1x VGA, 4x USB 2.0
Стан: клас А (добряний стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-860
Тестування процесора: Intel Core i7-860
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GT 630
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GT 630
Специфікація монітора: Dell P1914SF
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i7-860 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 19 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×1024 (SXGA) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Об`єм відеопам'яті | 2048 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Об'єм накопичувача | 620 GB |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Ethernet, DVI, HDMI, USB, eSATA, COM-порт, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 10 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Dell OptiPlex 980 Tower |
| Назва | Комплект ПК: Dell OptiPlex 980 Tower / Intel Core i7-860 (4 (8) ядра по 2.8 — 3.46 GHz) / 8 GB DDR3 / 120 GB SSD + 500 GB HDD / nVidia GeForce GT 630, 2 GB DDR3, 64-bit + Монітор Dell P1914SF / 1280x1024) IPS 1P, 1 DVIx 1 VGA, 4 USB0 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Бренд | Dell |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 19 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 8 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Орієнтація монітора | Квадратно-орієнтований |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | 120 SSD + 500 HDD |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GT 630 |
| Сокет процесора | LGA1156 |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Монітор | Dell P1914SF |
- Ціна: 6 619 ₴





