




Новий ігровий ПК Zalman ZM-T7 Black Tower на основі процесора AMD Ryzen 3 4100 і дискретною відеокартою AMD Radeon RX 570 4 GB для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Zalman ZM-T7 Black Tower
Материнська плата: AMD A520 Chipset
Процесор: AMD Ryzen 3 4100 (4 (8) ядер по 3.8 — 4.0 GHz), 4 MB Cache; BOX
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4, 3200 MHz
Постійна пам'ять: 500 GB SSD
Графика: дискретна AMD Radeon RX 570, 4 GB GDDR5, 256-bit
Порти: 4x USB 2.0, 5x USB 3.0, 1x DVI, 2x HDMI, 2x DisplayPort, 1x PS2, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привод: немає
Блок живлення: 550W 80+ Bronze
Стан: новий корпус
Операційна система: замовити встановлення
Відеокарта була в уживання, гарантія 6 міс.
Встановлено SSD на 500 GB
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD Ryzen 3 4100
Тестування процесора: AMD Ryzen 3 4100
Специфікація відеокарти: AMD Radeon RX 570
Тестування відеокарти: AMD Radeon RX 570
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Ryzen 3 |
| Частота процесора | 3800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 4100 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 570 |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, DVI, HDMI, DisplayPort, USB, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 5 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Zalman ZM-T7 Black Tower |
| Назва | Новий ігровий ПК Zalman ZM-T7 Black Tower / AMD Ryzen 3 4100 (4 (8) ядер по 3.8 — 4.0 GHz) / 16 GB DDR4 / 500 GB SSD / AMD Radeon RX 570, 4 GB GDDR5, 256-bit / 550W |
| Серія процесора | AMD Ryzen 3 |
| Бренд | Zalman |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.8 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 4 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | 500 SSD |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon RX 570 |
| Сокет процесора | AM4 |
| Стан товару | Новий |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
- Ціна: 16 817 ₴


