




Ноутбук Б-клас Toshiba Tecra C50-B з екраном 15.6" (1366x768) TN на базі процесора Intel Core i5-4210U та оперативною пам'яттю 4 GB DDR3 для офісної роботи та навчання
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Toshiba Tecra C50-B
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1366x768) TN
Процесор: Intel Core i5-4210U (2 (4) ядра по 1.7 - 2.7 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR3
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 4400 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: так
Порти: 2x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x VGA, 1x HDMI, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: до 2-3 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.2 кг
Стан: б/в (клас Б: подряпини та потертості на верхній кришці та корпусі)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Встановлено SSD на 256 GB
Повноцінний цифровий блок
Подряпини та потертості на верхній кришці та корпусі
Було здійснено чищення та заміна термопасти, також скидання до заводських налаштувань
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-4210U
Тестування процесора: Intel Core i5-4210U
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 1700 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-4210U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4400 |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оптичний привід | DVD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Встановлено SSD на 256 GB. Повноцінний цифровий блок |
| Назва | Ноутбук Б-клас Toshiba Tecra C50-B / 15.6" (1366x768) TN / Intel Core i5-4210U (2 (4) ядра по 1.7 — 2.7 GHz) / 4 GB DDR3 / 256 GB SSD / Intel HD Graphics 4400 / WebCam / VGA |
| Жорсткий диск (Gb) | SSD 256 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | Toshiba |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.7 |
| Модель ноутбука | Toshiba Tecra C50-B |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 4 |
| Батарея | До 2-3 годинника в режимі звичайного навантаження |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Діагональ екрану (дюйми) | 15 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 8 927 ₴


