




Ноутбук Sony Vaio PCG-5k2m з екраном 15.6" (1366x768) TN на базі процесора Intel Core 2 Duo T 8100 і оперативної пам'яті 3 GB DDR3 для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Sony Vaio PCG-5k2m
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1366x768) TN
Процесор: Intel Core 2 Duo T 8100 (2 ядра по 2.1 GHz), 3 MB Cache
Оперативна пам'ять: 3 GB DDR3
Постійна пам'ять: 320 GB HDD
Графіка: дискретна AMD Radeon X2300, 128 MB GDDR3, 64-bit
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 2.0, 1x S-Video, 1x VGA, 2x Audio
Батарея: не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.3 кг
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Додатково: DVD-ROM
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core 2 Duo T 8100
Тестування процесора: Intel Core 2 Duo T 8100
Специфікація відеокарти: AMD Radeon X2300
Тестування відеокарти: AMD Radeon X2300
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | ATI Mobility Radeon X2300 |
| Об`єм відеопам'яті | 120 GB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, VGA (D-sub) |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core 2 Duo T 8100 |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Тип процесора | Core 2 Duo |
| Частота процесора | 2100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Оптичний привід | DVD |
| Тип диска | HDD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Діагональ екрану (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | HDD 320 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon X2300 |
| Модель ноутбука | Sony Vaio PCG-5k2m |
| Назва | Ноутбук Sony Vaio PCG-5k2m / 15.6" (1366x768) TN / Intel Core 2 Duo T 8100 (2 ядра по 2.1 GHz) / 3 GB DDR3 / 320 GB HDD / AMD Radeon X2300, 128 MB GDDR3, 64-bit / WebCam / DVD-ROM |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3072 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 3 |
| Продаж з ПДВ | Так (+15%) |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Серія процесора | Intel Core 2 Duo |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.1 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 4 441 ₴

