




Новий ігровий ПК Tower на базі 6-ядерного процесора AMD Ryzen 5 3600 і дискретною відеокартою AMD Radeon RX 6600 8 GB для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Материнська плата: B450
Процесор: AMD Ryzen 5 3600 (6 (12) ядер по 3.6 - 4.2 GHz), 32 MB Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4 (2x 8 GB), 3200 Mhz
Постійна пам'ять: 500 GB SSD M.2
Графіка: дискретна AMD Radeon RX 6600, 8 GB GDDR6, 128-bit
Порти: USB 3.0, Ethernet, Audio, DVI, HDMI, DisplayPort
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 500W NEW
Стан: новий
Додатково: наявність корпусів може відрізнятися
Операційна система: замовити встановлення
Усі комплектуючі нові, крім відеокарти
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD Ryzen 5 3600
Тестування процесора: AMD Ryzen 5 3600
Специфікація відеокарти: AMD Radeon RX 6600
Тестування відеокарти: AMD Radeon RX 6600
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Стан | Новий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | NN |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 3600 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Підключення і зв'язок | |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Ethernet, DVI, HDMI, DisplayPort, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Колір | Чорний |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Tower |
| Інше | 900119 |
| Назва | Новий ігровий ПК Tower/AMD Ryzen 5 3600 (6 (12) ядер по 3.6-4.2 GHz) / 16 GB DDR4 / 500 GB SSD M.2 / AMD Radeon RX 6600, 8 GB GDDR6, 128-bit / 500 W |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Бренд | NN |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.6 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 32 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 6 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | 500 SSD |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon RX 6600 |
| Сокет процесора | AM4 |
| Стан товару | Новий |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 28 428 ₴

