


Комп'ютер DTOP Office i34 Tower на базі процесора Intel Core i3-3240 і оперативної пам'яті 4 GB DDR3 для навчання, роботи, офісу
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: DTOP Office i34 Tower
Процесор: Intel Core i3-3240 (2 (4) ядра по 3.4 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR3 (2x 2 GB)
Постійна пам'ять: 120 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 2500 (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 6x USB 2.0, Ethernet, Audio, VGA, DVI
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 400W
Стан: б/в
Інше: комп'ютер має новий корпус
Операційна система: замовити встановлення
Корпус може бути одним із вказаних на фото, залежить від наявності
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i3-3240
Тестування процесора: Intel Core i3-3240
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Стан | Новий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | NN |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i3-3240 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Ethernet, DVI, USB, Аудіо вихід/Навушники |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Колір | Чорний |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | DTOP Office i34 Tower |
| Назва | Новий комп'ютер DTOP Office i34 Tower / Intel Core i3-3240 (2 (4) ядра по 3.4 GHz) / 4 GB DDR3 / 120 GB SSD / Intel HD Graphics 2500 / 400 W / DVI |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Бренд | NN |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.4 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 4 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | 120 SSD |
| Сокет процесора | LGA1155 |
| Стан товару | Новий |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 6 934 ₴

