




Моноблок Б-клас Dell Inspiron 5459 з екраном 24" (1920x1080) IPS Touch на основі процесора Intel Core i5-6400T та оперативною пам'яттю 8 GB DDR3 для офісної роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM" Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без комітета
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Dell Inspiron 5459
Тип матриці: широкоформатний, глянсовий, Touch, IPS
Діагональ: 24"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920x1080
Материнська плата: Intel H110 Chipset
Процесор: Intel Core i5-6400T (4 ядра по 2.2 — 2.8 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 192 GB SSD
Графика: дискретна nVidia GeForce 930M, 4 GB DDR3, 64-bit
Порти: 4x USB 2.0, 2x USB 3.0, 2х HDMI, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Оптичний привод: немає
Блок живлення: 130W
Вага: 8.4 кг
Стан: клас Б (невеликі подряпини/ потертості на корпусі)
Операційна система: замовити встановлення
Блок живлення в комплекті
Full HD розширення, IPS матриця. Сенсорний екран
Встановлено SSD на 192 GB
Регулювання за висотою та нахилом
Невеликі подряпини/ потертості на корпусі
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-6400T
Тестування процесора: Intel Core i5-6400T
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce 930M
Тестування відеокарти: nVidia GeForce 930M
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 8.4 кг |
| Основні | |
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Тип процесора | Core i5 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-6400T |
| Графіка | |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Сенсорний екран | Так |
| Широкоформатний екран | Так |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 192 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оптичний привід | DVD |
| Об'єм SSD | 192 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Типорозмір | Desktop |
| Потужність блоку живлення | 130 Вт |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Ethernet, HDMI, Аудіо вихід/Навушники, USB |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Слоти розширення і карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Dell Inspiron 5459 |
| Назва | Моноблок Б-клас Dell Inspiron 5459/24" (1920x1080) IPS Touch / Intel Core i5-6400T (4 ядра по 2.2 — 2.8 GHz) / 8 GB DDR3 / 192 GB SSD / nVidia GeForce 930M, 4 GB DDR3, 64-bit / WebCam HDMI / DVD-ROM / Вбудовані колонки 3W 3W |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.2 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | Моноблок |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Інше | Full HD розширення, IPS матриця. Сенсорний екран. Встановлено SSD на 192 GB |
| Діагональ монітора (дюйми) | 24 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | Dell |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Жорсткий диск | 192 SSD |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce 930M |
| Сокет процесора | LGA1151 |
| Стан товару | б/у |
- Ціна: 18 978 ₴




