




Підготовка замовлення може тривати до 6 робочих днів
Збирання під замовлення: новий ігровий ПК Qube Mesh Tower на основі процесора AMD Ryzen 5 5600X і дискретною відеокартою nVidia GeForce GTX 1660 Super 6 GB для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Qube Mesh Tower
Материнська плата: AMD B450 Chipset
Процесор: AMD Ryzen 5 5600X (6 (12) ядра по 3.7 — 4.6 GHz), 32 MB Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 512 GB SSD M.2 NVMe + 2000 GB HDD
Графика: дискретна nVidia GeForce GTX 1660 Super, 6 GB GDDR6, 192-bit
Порти: 4x USB 2.0, 5x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x PS/2, 2x DVI, 1x HDMI, 1x DisplayPort, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привод: немає
Блок живлення: 750W
Стан: новий корпус
Операційна система: замовити встановлення
Відеокарта була в вживанні, гарантія 3 міс.
Wi-Fi адаптер PCI-E
Установлен SSD формата M.2 на 512 GB и HDD на 2000 GB
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD Ryzen 5 5600X
Тестування процесора: AMD Ryzen 5 5600X
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GTX 1660 Super
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GTX 1660 Super
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 3700 МГц |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5600X |
| Графіка | |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | GTX 1660 super |
| Об`єм відеопам'яті | 6144 MB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 2512 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Ethernet, DVI, HDMI, USB Type-C, DisplayPort, USB, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 5 |
| Користувацькi характеристики | |
| Модель системного блоку | Qube Mesh Tower |
| Назва | Складка під замовлення: новий ігровий ПК Qube Mesh Tower / AMD Ryzen 5 5600X (6 (12) ядра по 3.7 — 4.6 GHz) / 16 GB DDR4 / 512 GB SSD M.2 + 2000 GB HDD / nVidia GeForce GTX 1660 Super, 6 GB GDDR6, 192-bit / HDMI / 750W |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.7 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 32 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 6 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Інше | Установлен SSD формата M.2 на 512 GB и HDD на 2000 GB |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Бренд | Qube Hardware Solutions |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Жорсткий диск | 512 SSD + 2000 HDD |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 1660 Super |
| Сокет процесора | AM4 |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 31 340 ₴




