



Новий ультрабук Lenovo IdeaPad 1i 14 Gen 7 з екраном 14" (1366x768) TN на базі процесора Intel Pentium N5030 та оперативною пам'яттю 4 GB DDR4 для офісної роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo IdeaPad 1i 14 Gen 7
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 14" (1366x768) TN, матовий
Процесор: Intel Pentium N5030 (4 ядра по 1.1 - 3.1 GHz), 4 MB Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR4
Постійна пам'ять: 128 GB eMMC
Графіка: інтегрована Intel UHD Graphics 605 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: так
Порти: 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x HDMI, 2x Audio, 1x Card Reader
Батарея: не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.32 кг
Стан: новий
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Ноутбук новий у заводській коробці
Встановлено eMMC на 128 GB
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Pentium N5030
Тестування процесора: Intel Pentium N5030
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Pentium |
| Частота процесора | 1100 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Модель процесора | Intel Pentium N5030 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 605 |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Тип диска | eMMC |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.32 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Інше | Ноутбук новий у заводській коробці. Встановлено eMMC на 128 GB |
| Назва | Новий ультрабук Lenovo IdeaPad 1i 14 Gen 7 / 14" (1366x768) TN / Intel Pentium N5030 (4 ядра по 1.1 — 3.1 GHz) / 4 GB DDR4 / 128 GB eMMC / Intel UHD Graphics 605 / WebCam / HDMI |
| Жорсткий диск (Gb) | 128 eMC |
| Серія процесора | Intel Pentium N |
| Бренд | Lenovo |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.1 |
| Модель ноутбука | Lenovo IdeaPad 1i 14 Gen 7 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 4 |
| Батарея | Не менше 1.5-2 години у режимі звичайного навантаження |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 4 |
| Діагональ екрану (дюйми) | 14 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 12 745 ₴

