



Моноблок HP EliteOne 800 G1 All-in-One з екраном 23" (1920x1080) IPS на основі процесора Intel Core i5-4570s та оперативної пам'яті 8 GB DDR3 для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: HP EliteOne 800 G1 All-in-One
Процесор: Intel Core i5-4570s (4 ядра по 2.9 — 3.6 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 240 GB SSD NEW
Графика: інтегрована Intel HD Graphics 4400 (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 6x USB 3.0, 1x DP, 1x LAN (RJ-45), 3x Audio, 1x Card Reader, 1x COM-порт, 2x PS/2
Оптичний привод: DVD-ROM
Тип матриці: IPS
Діагональ: 23"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920x1080
Вага: 7.89 кг
Стан: клас А (добряний стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: Windows 10
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-4570s
Тестування процесора: Intel Core i5-4570s
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 7.89 кг |
| Основні | |
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Частота процесора | 2900 МГц |
| Тип процесора | Core i5 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-4570s |
| Графіка | |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Діагональ екрану | 23 дюйм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оптичний привід | DVD |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Типорозмір | Desktop |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Кардрідер, Ethernet, DisplayPort, USB, COM-порт, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 6 |
| Слоти розширення і карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Модель системного блоку | HP EliteOne 800 G1 All-in-One |
| Назва | Моноблок HP EliteOne 800 G1 All-in-One / 23" (1920x1080) IPS / Intel Core i5-4570s (4 ядра по 2.9 - 3.6 GHz) / 8 GB DDR3 / 240 GB SSD NEW / Intel HD Graphics 4400 / DVD-ROM / Win 10 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | Hewlett Packard |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.9 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 23 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Операційна система | Windows 10 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Моноблок |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | 240 SSD |
| Сокет процесора | LGA1150 |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 15 329 ₴

