



Підготовка замовлення може зайняти до 6 робочих днів
Збірка під замовлення ігровий ПК Qube Carnival Tower на базі процесора AMD Ryzen 5 4500 та дискретною відеокартою nVidia GeForce GTX 1660 Super 6 GB для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Qube Carnival Tower
Материнська плата: AMD B450 Chipset
Процесор: AMD Ryzen 5 4500 (6 (12) ядра по 3.6 - 4.1 GHz), 8 MB Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 256 GB SSD M.2 + 1000 GB HDD
Графіка: дискретна nVidia GeForce GTX 1660 Super, 6 GB GDDR6, 192-bit
Порти: 6x USB 2.0, 3x USB 3.0, 1x DVI, 1x HDMI, 1x DisplayPort, 2x PS/2, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 550W
Стан: новий
Операційна система: замовити встановлення
Встановлено SSD NEW формату M.2 на 256 GB та HDD NEW на 1000 GB
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD Ryzen 5 4500
Тестування процесора: AMD Ryzen 5 4500
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GTX 1660 Super
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GTX 1660 Super
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 4500 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | GTX 1660 super |
| Об`єм відеопам'яті | 6144 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Об'єм накопичувача | 1256 GB |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, DVI, HDMI, DisplayPort, USB, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Full-Tower |
| Потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувацькi характеристики | |
| Модель системного блоку | Qube Carnival Tower |
| Інше | Установлен SSD NEW формата M.2 на 256 GB и HDD NEW на 1000 GB |
| Назва | Складка під замовлення: новий ігровий ПК Qube Carnival Tower / AMD Ryzen 5 4500 (6 (12) ядра по 3.6 — 4.1 GHz) / 16 GB DDR4 / 256 GB SSD M.2 + 1000 GB HDD / nVidia GeForce GTX 1660 Super, 6 GB GDDR6, 192-bit / HDMI / 550W |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Бренд | Qube Hardware Solutions |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.6 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 8 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 6 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | 256 SSD + 1000 HDD |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 1660 Super |
| Сокет процесора | AM4 |
| Стан товару | Новий |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
- Ціна: 29 491 ₴

