



Новий ігровий комп'ютер Zalman N4 Tower на базі процесора Intel Core i7-10700 та дискретної відеокарти nVidia GeForce RTX 3070 8GB для ігор і роботи з мультімедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Zalman N4 Tower
Процесор: Intel Core i7-10700 (8 (16) ядер по 2.9 - 4.8 GHz), 16 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 240 GB SSD + 2000 GB HDD
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 3070, 8GB GDDR6, 256-bit
Порти: 2x USB 3.0, 4x USB 2.0, 1x DP, 1x HDMI, 3x Audio Ports, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: є
Стан: новий
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-10700
Тестування процесора: Intel Core i7-10700
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce RTX 3070
Тестування відеокарти: nVidia GeForce RTX 3070
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2900 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i7-10700 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | RTX 3070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, HDMI, DisplayPort, USB, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Користувацькi характеристики | |
| Модель системного блоку | Zalman N4 Tower |
| Назва | Ігровий комп'ютер Zalman N4 Tower NEW / Intel Core i7-10700 (8 (16) ядер по 2.9 — 4.8 GHz) / 16 GB DDR4 / 240 GB SSD + 2000 GB HDD / nVidia GeForce RTX 3070, 8GB GDDR6, 256-bit |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.9 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 16 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 8 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Бренд | Zalman |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Жорсткий диск | 240 SSD + 2000 HDD |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 3070 |
| Сокет процесора | LGA1200 |
| Стан товару | б/у |
- Ціна: 60 863 ₴

