




Ігровий ПК на базі 4-ядерного процесора Intel Core i3-10100F (нова комплектуюча) та дискретної відеокарти nVidia GeForce GTX 1060 6 GB для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Материнська плата: H510 (нова комплектуюча)
Процесор: Intel Core i3-10100F (4 (8) ядра по 3.6 - 4.3 GHz), 6 MB Smart Cache (нова комплектуюча)
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 120 GB SSD (нова комплектуюча) + 500 GB HDD
Графіка: дискретна nVidia GeForce GTX 1060, 6 GB GDDR5, 192-bit
Порти: USB 3.0, Ethernet, Audio, DVI, HDMI, DisplayPort
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 450W
Стан: б/в
Інше: комп'ютер має новий корпус
Додатково: корпус може бути одним із вказаних на фото, залежить від наявності
Операційна система: замовити встановлення
Новий корпус може бути одним із вказаних на фото, залежить від наявності
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i3-10100F
Тестування процесора: Intel Core i3-10100F
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GTX 1060
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GTX 1060
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Виробник | NN |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i3-10100F |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Об`єм відеопам'яті | 6000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Об'єм SSD | 129 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, DVI, HDMI, DisplayPort, USB, Аудіо вихід/Навушники |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Новий корпус із підсвіткою |
| Назва | Ігровий ПК/ Intel Core i3-10100F (4 (8) ядра по 3.6 — 4.3 GHz) NEW / 16 GB DDR4 / 120 GB SSD NEW + 500 GB HDD / nVidia GeForce GTX 1060, 6 GB GDDR5, 192-bit / 450 W |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Бренд | NN |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.6 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | 120 SSD + 500 HDD |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 1060 |
| Сокет процесора | LGA1200 |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 20 634 ₴





