




Ноутбук Sony Vaio SVE151C11M c екраном 15.6" (1366x768) TN на базі процесора Intel Pentium B960 та оперативною пам'яттю 4 GB DDR3 для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Sony Vaio SVE151C11M
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1366x768) TN
Процесор: Intel Pentium B960 (2 ядра по 2.2 GHz), 2 MB Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR3
Постійна пам'ять: 120 GB SSD
Графіка: інтегрована AMD Radeon HD 7550M Graphics
Веб-камера: немає
Порти: 3x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x HDMI, 1x VGA, 1x Ethernet, 2x Audio, 1x Card Reader
Батарея: не тримає
Вага: 2.7 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Pentium B960
Тестування процесора: Intel Pentium B960
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Pentium |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Модель процесора | Intel Pentium B960 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon HD 7550M |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Мультимедіа | |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ноутбук Sony Vaio SVE151C11M / 15.6" (1366x768) TN / Intel Pentium B960 (2 ядра по 2.2 GHz) / 4 GB DDR3 / 120 GB SSD / AMD Radeon HD 7550M Graphics / АКБ не тримає |
| Жорсткий диск (Gb) | 120 SSD |
| Серія процесора | Intel Pentium |
| Бренд | SONY |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.2 |
| Модель ноутбука | Sony Vaio SVE151C11M |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 4 |
| Батарея | не тримає |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 2 |
| Діагональ екрану (дюйми) | 15 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 5 328 ₴






