




ПК Acer Veriton X2632G SFF на базе процесора Intel Core i5-4670 і оперативної пам'яті 8 GB DDR3 для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Acer Veriton X2632G SFF
Процесор: Intel Core i5-4670 (4 ядра по 3.4 — 3.8 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 120 GB SSD
Графика: інтегрована Intel HD Graphics 4600 (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 2x USB 3.0, 6x USB 2.0, 5x Audio, 1x VGA, 1x DVI, 1x COM-порт, 1x LAN (RJ-45), 2x PS/2
Оптичний привод: DVD-RW
Стан: клас А (добрий стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Додатково: ключ активації Win 7 на корпусе
Операційна система: Windows 7
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-4670
Тестування процесора: Intel Core i5-4670
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Тип процесора | Core i5 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-4670 |
| Графіка | |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Ethernet, DVI, USB, COM-порт, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Acer Veriton X2632G SFF |
| Назва | ПК Acer Veriton X2632G SF / Intel Core i5-4670 (4 ядра за 3.4 - 3.8 GHz) / 8 GB DR3 / 120 GB SSD / Intel HD Graphics 4600 / DVD-RW / Win 7 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.2 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | SFF (small) |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | Acer |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Жорсткий диск | 120 SSD |
| Сокет процесора | LGA1155 |
| Стан товару | б/у |
| Операційна система | Windows 7 |
- Ціна: 5 566 ₴



