




Ігровий ПК Б-клас Cooltek Antiphon Tower на основі процесора Intel Xeon E3-1230 v3 і дискретною відеокартою AMD Radeon HD 6970 2 GB для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Cooltek Antiphon Tower
Материнська плата: ASRock H87 Pro4
Процесор: Intel Xeon E3-1230 v3 (4 (8) ядра по 3.3 — 3.7 GHz), 8 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 500 GB HDD
Графика: дискретна AMD Radeon HD 6970, 2 GB GDDR5, 256-bit
Порти: 2x USB 2.0, 6x USB 3.0, 1x PS/2, 1x LAN (RJ-45), 8x Audio, 2x DVI, 1x HDMI, 2x mini DisplayPort
Оптичний привод: немає
Блок живлення: 750W
Стан: клас Б (пару вм'ятин і подряпин на корпусі праворуч)
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Xeon E3-1230 v3
Тестування процесора: Intel Xeon E3-1230 v3
Специфікація відеокарти: AMD Radeon HD 6970
Тестування відеокарти: AMD Radeon HD 6970
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASRock |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Тип процесора | Xeon |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Модель процесора | Intel Xeon E3-1230 v3 |
| Графіка | |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | ATI Radeon HD 6970M |
| Об`єм відеопам'яті | 2048 MB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Ethernet, DVI, HDMI, USB, mini DisplayPort, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Cooltek Antiphon Tower |
| Назва | Ігровий ПК Б-клас Cooltek Antiphon / Intel Xeon E3-1230 v3 (4 (8) ядра по 3.3 - 3.7 GHz / 8 GB DR3 / 500 GB HDDD / AMD Radeon HD 6970, 2 GB GB GDR5, 256-bit / 750W |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.3 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 8 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Серія процесора | Intel Xeon |
| Бренд | NN |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Жорсткий диск | 500 HDD |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon HD 6970 |
| Сокет процесора | LGA1150 |
| Стан товару | б/у |
- Ціна: 11 276 ₴






