




Ігровий ноутбук HP Zbook 15u G5 з екраном 15.6" (1920x1080) IPS на базі 4-ядерного процесора Intel Core i7-8650U і дискретною відеокартою AMD Radeon Pro WX 3100 2 GB для ігор та работи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: HP Zbook 15u G5
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS
Процесор: Intel Core i7-8650U (4 (8) ядра по 1.9 - 4.2 GHz), 8 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 32 GB DDR4
Постійна пам'ять: 512 GB SSD M.2
Графіка: дискретна AMD Radeon Pro WX 3100, 2 GB DDR5, 128-bit; інтегрована Intel UHD Graphics 620 (до 1792 MB с ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 3.1 , 1x USB Type-C, 1x HDMI, 1x Ethernet, 1x Docking connector, 1x Audio, 1x Card Reader
Батарея: не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.9 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-8650U
Тестування процесора: Intel Core i7-8650U
Специфікація відеокарти: AMD Radeon Pro WX 3100
Тестування відеокарти: AMD Radeon Pro WX 3100
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Pro WX 3100 |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | DDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-8650U |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 1900 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Діагональ екрану (дюйми) | 15.6 |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon Pro WX 3100 |
| Модель ноутбука | HP Zbook 15u G5 |
| Назва | Ігровий ноутбук HP Zbook 15u G5 / 15.6" (1920x1080) IPS / Intel Core i7-8650U (4 (8) ядра по 1.9 — 4.2 GHz) / 32 GB DDR4 / 512 GB SSD M.2 / AMD Radeon Pro WX 3100, 2 GB DDR5, 128-bit WebCam |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 32 |
| Продаж з ПДВ | Так (+15%) |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 8 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.9 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 21 556 ₴




