




ПК Lenovo ThinkCentre M58p SFF на базі процесора Intel Core 2 Duo E8400 та оперативною пам'яттю 4 GB DDR3 для роботи та навчання
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo ThinkCentre M58p SFF
Процесор: Intel Core 2 Duo E8400 (2 ядра по 3.0 GHz), 6 MB Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR3
Постійна пам'ять: 320 GB HDD
Графика: інтегрована Intel GMA Graphics 4500 (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 8x USB 2.0, 1x eSATA, 1x DisplayPort, 1x VGA, 1x COM-порт, 4x Audio, 1x Ethernet
Оптичний привод: є
Блок живлення: 280W
Стан: клас А (добрий стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core 2 Duo E8400
Тестування процесора: Intel Core 2 Duo E8400
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Потужність блоку живлення | 280 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core 2 Duo |
| Частота процесора | 3000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | Intel Core 2 Duo E8400 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Тип диска | HDD |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Ethernet, DisplayPort, USB, COM-порт, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Lenovo ThinkCentre M58p SFF |
| Назва | ПК Lenovo ThinkCentre M58p SFF / Intel Core 2 Duo E8400 (2 ядра по 3.0 GHz) / 4 GB DDR3 / 320 GB HDD / Intel GMA Graphics 4500 / DisplayPort |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.0 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Форм-фактор системного блоку | SFF (small) |
| Серія процесора | Intel Core 2 Duo |
| Бренд | Lenovo |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 4 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Жорсткий диск | HDD 320 |
| Сокет процесора | LGA775 |
| Стан товару | б/у |
- Ціна: 2 218 ₴



