




Компактний 12-дюймовий нетбук на базі процесора Intel Core i5 з 8GB ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті і веб-камерою для віддаленої роботи та навчання
+ Без передоплати (оплата при отриманні).
+ Безкоштовна доставка "Новою поштою" по Україні.
+ Гарантія 6 місяців з моменту покупки.
Модель: HP EliteBook 2540p.
Екран: 12.1", 1280x800, матовий, 16:10.
Процесор: Intel Core i5-540M, 2 ядра, 4 потоку по 2.53 GHz (3.07 GHz TurboBoost), 3Mb cache.
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3.
Жерсткий диск: 250 GB HDD.
Відеокарта: інтегрована Intel® HD Graphics.
Веб-камера: є.
Порти: 3xUSB, VGA, DisplayPort, Ieee 1394, card-reader, LAN, WLAN.
Стан: клас А (без дефектів)
Детальна специфікація, тести і технічні звіти
Специфікація процесору: Intel Core i5-540M
Тестування процесора: Intel Core i5-540M
Про ноутбуку: HP EliteBook 2540p
1. Ноутбуком користуюся 2 місяці і задоволений, як слон. Всі заботает, швидкий, досить тихий, тягне будь-який фільм в HD без проблем, будь-які програми літають без проблем, включаючи обробку HD-відео і "важких" никоновских фотографій з D550
2. Хороший корпоративний компактний ноутбук, радує присутність модуля 2G/3G Надійний корпус
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Нетбук |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Сірий |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-540M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 12.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 250 GB |
| Тип диска | HDD |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), DisplayPort, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | HP EliteBook 2540p / 12.1" / 1280x800 / Intel Core i5-540M (2 (4) ядра по 2.53 GHz) / 8gb DDR3 / 250 GB HDD / web-cam |
| Жорсткий диск (Gb) | 250 HDD |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.5 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Діагональ екрану (дюйми) | 12 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | Hewlett Packard |
| Модель ноутбука | HP EliteBook 2540p |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Батарея | посилена |
| Гарантія | 6 міс. |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Стан товару | б/у |
- Ціна: 5 693 ₴

