




Ігровий ПК 2E Gaming Runa Tower на базі процесора Intel Core i3-10100F і відеокарти nVidia GeForce GTX 1650 4 GB для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБест™"
Перевірена техніка та найкращий сервіс з 2014 р.
Безкоштовний післяплата і доставка
Оплата частинами онлайн без комісії
100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: 2E Gaming Runa
Материнська плата: Asus Prime H410M - K
Процесор: Intel Core i3-10100F (4 (8) ядра по 3.6 - 4.3 GHz); Cache Memory 6 MB
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4 Patriot SL
Постійна пам'ять:
240 GB SSD ADATA SU630
500 GB HDD
Графіка: дискретна nVidia GeForce GTX 1650, 4 GB GDDR5, 128-bit
Порти: 2x USB 3.0, 6x USB 2.0, 5x Audio Ports, 1х LAN (RJ-45), 2x PS/2, 1x DVI, 1x HDMI, 1x DP
Оптичний привід: немає
Блок живлення SeaSonic 420W
Стан: клас А (гарний стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Додатково: неонова підсвітка 7 кольорів, неоновий кулер процесора
Операційна система: замовити установку
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте у корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести і технічні звіти
Специфікація процесору: Intel Core i3-10100F
Тестування процесора: Intel Core i3-10100F
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GTX 1650
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GTX 1650
Запит оптової ціни
Відслідковувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Потужність блоку живлення | 420 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 740 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | USB, DVI, HDMI, DisplayPort, PS/2, Аудіо вихід/Навушники, Ethernet |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | 2E Gaming Runa Tower |
| Назва | Ігровий ПК 2E Gaming Runa Tower / Intel Core i3-10100F (4 (8) ядра по 3.6 - 4.3 GHz) / 8 GB DDR4 / 240 GB SSD+500 GB HDD / nVidia GeForce GTX 1650, 4 GB GDDR5, 128-bit / 420W |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.6 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Бренд | 2E |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3-10100F |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Жорсткий диск | 240 SSD + 500 HDD |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 1650 |
| Сокет процесора | LGA1200 |
| Стан товару | б/у |
- Ціна: 21 641 ₴




