




Комп'ютер Lenovo ThinkStation E20 Tower на базі процесора Intel Core i5-650 і оперативної пам'яті 8 GB DDR3 для роботи і домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБест™"
Перевірена техніка та найкращий сервіс з 2014 р.
Безкоштовний післяплата і доставка
Оплата частинами онлайн без комісії
100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo ThinkStation E20 Tower
Процесор: Intel Core i5-650 (2 (4) ядра з 3.2 - 3.46 GHz); Cache Memory 4 MB
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 500 GB HDD
Графіка: Integrated Intel HD Graphics, частота графічної системи 733 MHz
Порти: 8x USB 2.0, 5x Audio Ports, 1х LAN (RJ-45), 1х Com Port, 1x DP, 1x VGA
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 280W
Стан: клас А (гарний стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Додатково: Windows 7 KEY (наклейка)
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте у корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести і технічні звіти
Специфікація процесору: Intel Core i5-650
Тестування процесора: Intel Core i5-650
Запит оптової ціни
Відслідковувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Потужність блоку живлення | 280 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-650 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 2000 |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Ethernet, DisplayPort, USB, COM-порт, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Lenovo ThinkStation E20 Tower |
| Назва | Комп'ютер Lenovo ThinkStation E20 Tower / Intel Core i5-650 (2 (4) ядра з 3.2 - 3.46 GHz) / 8gb DDR3 / 500 GB HDD / 280W / Windows 7 KEY |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.2 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 4 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | Lenovo |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Жорсткий диск | 500 HDD |
| Сокет процесора | LGA1156 |
| Стан товару | б/у |
- Ціна: 4 018 ₴



