




Нетбук-трансформер HP Elite x2 1011 G1 з екраном 11.6" (1920x1080) IPS Touch на базі процесора Intel Core M-5Y71 і оперативної пам'яті 8 GB DDR3 для роботи і домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: HP Elite x2 1011 G1
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 11.6" (1920x1080) IPS Touch
Процесор: Intel Core M-5Y71 (2 (4) ядра по 1.2 - 2.9 GHz), 4 MB Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 5300 (до 1792 MB з ОЗУ)
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 3.0, 1x DP, 1x Audio, 1x Card Reader, 1x Docking Station Interface
Батарея: 2x АКБ: не менше 4 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 1.63 кг
Додатково: клавіатура з підсвіткою, 4G/LTE
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, стілус
Операційна система: Windows 10 Pro
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core M-5Y71
Тестування процесора: Intel Core M-5Y71
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core M |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Модель процесора | Intel Core M-5Y71 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 11.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Сенсорний екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.63 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ноутбук-трансформер HP Elite x2 1011 G1 / 11.6" (1366x768) Touch IPS LED / Intel Core M-5Y71 (2 (4) ядра з 1.2 - 2.9 GHz) / 8gb DDR3 / 256 GB SSD / WebCam / USB 3.0 / DP |
| Жорсткий диск (Gb) | SSD 256 |
| Серія процесора | Intel Core M |
| Бренд | Hewlett Packard |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.2 |
| Модель ноутбука | HP Elite x2 1011 G1 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Батарея | Lithium-ion |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 4 |
| Діагональ екрану (дюйми) | 11 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 8 089 ₴





