


Бюджетний системний блок для роботи і домашніх завдань
+ Без передоплати (оплата при отриманні).
+ Безкоштовна доставка по Україні.
+ Гарантія 6 місяців з моменту покупки.
Системний блок
Модель: MaxData Desktop
Процесор: Intel Pentium 4 521 (1 ядро 2.8 GHz); 1 MB Cache Memory
Оперативна пам'ять: 2 GB DDR1
Жорсткий диск: 320 GB HDD
Графіка: Integrated
Порти: 4x USB 2.0, 6х Audio Ports, Com Port, VGA, LAN (RJ-45), 2x PS/2, DVD-RW, Floppy Disk
Можлива модифікація:
1. Процесора на більш продуктивний (у рамках сокета);
2. Додавання дискретної відеокарти (або заміна існуючої на більш потужну);
3. Збільшення об'єму оперативної пам'яті;
4. Збільшення розміру жорсткого диска.
Можлива також комплектація комп'ютера проводами, клавіатурою, мишкою та іншими аксесуарами.
Для модифікації або комплектації необхідно додати в корзину (натиснувши на кнопку "Купити") потрібний товар з розділу "АКСЕСУАРИ" або з блоку "Пов'язані товари" знизу цієї сторінки.
Детальна специфікація, тести і технічні звіти
Специфікація процесору: Intel Pentium 4 521
Тестування процесора: Intel Pentium 4 521
| Основні | |
|---|---|
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Корпус | |
| Колір | Білий |
| Потужність блоку живлення | 230 Вт |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Pentium |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 1 |
| Об'єм кешу L2 | 1 Мб |
| Модель процесора | Intel Pentium 4 521 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), COM-порт, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | MaxData Desktop |
| Назва | Комп'ютер MaxData Desktop / Intel Pentium 4 521 (1 ядро 2.8 GHz) / 2 GB DDR2 / 320 GB HDD / VGA / 230 Watt |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 1 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 1 |
| Форм-фактор системного блоку | Desktop |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Серія процесора | Intel Pentium 4 |
| Бренд | MaxData |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 2 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Жорсткий диск | HDD 320 |
| Сокет процесора | LGA775 |
| Стан товару | б/у |
- Ціна: 999 ₴

