




Системний блок LogicPower 2013-400 Tower NEW на основі процесора Intel Xeon E5-2420 і відеокарти AMD Radeon HD 7450 2 GB NEW для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Logicpower 2013-400 Tower NEW
Материнська плата: Atermiter X79
Процесор: Intel Xeon E5-2420 (6 (12) ядра по 1.9 — 2.4 GHz); Cache Memory 15 MB
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3 ECC (1333 MHz)
Постійна пам'ять: 120 GB SSD NEW, 500 GB HDD
Графика: дискретна AMD Radeon HD 7450, 2 GB GDDR3, 64-bit NEW; Integrated Into The Motherboard
Порти: 10x USB 2.0, 5x Audio Ports, LAN (RJ-45), 2x PS/2; порти дискретної графіки — DVI, HDMI, VGA
Оптичний привод: немає
Блок живлення: 400W NEW
Стан: новий корпус
Додатково: гарантія на всі нові комплектуючі 12 міс
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Xeon E5-2420
Тестування процесора: Intel Xeon E5-2420
Специфікація відеокарти: AMD Radeon HD 7450
Тестування відеокарти: AMD Radeon HD 7450
Специфікація материнської плати: Atermiter X79

запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Xeon |
| Частота процесора | 1900 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Модель процесора | Intel Xeon E5-2420 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon HD 7450M |
| Об`єм відеопам'яті | 2048 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 620 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), DVI, HDMI, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | LogicPower 2013-400 Tower |
| Назва | ПК LogicPower 2013-400 Tower NEW / Intel Xeon E5-2420 - аналог Core i7-2600 - (6 (12) ядра за 1.9 - 2.4 GHz) / 8gb DDR3 ECC / 120 GB SSD NEW+500 GB HDD / Radeon HD 7450 2 GB NEW / 400W NEW |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.9 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 15 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 6 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Серія процесора | Intel Xeon |
| Бренд | LogicPower |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Жорсткий диск | 120 SSD + 500 HDD |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon HD 7450 |
| Сокет процесора | LGA1356 |
| Стан товару | б/у |
- Ціна: 7 499 ₴

